Warsztaty techniczne SITP w Toruniu

  • Opublikowano: 17 December 2021
  • By: SITP

W dniu 16 grudnia 2021 r. w Toruniu odbyły się ostatnie w tym roku warsztaty techniczne poświęcone zagadnieniom ochrony przeciwpożarowej. Merytoryczną stronę warsztatów przygotowali nasi koledzy ze Stowarzyszania: Roman Kukliński, Leszek Boniecki, Piotr Daniel, Sławomir Sulkowski oraz przedstawiciele z firmy PROMAT TOP Sp. z o. o. Warszawa, Panowie Łukasz Mikulski, Przemysław Paprzycki i Karol Watoła, którzy również pomogli nam w ich organizacji.

Do udziału w warsztatach zaprosiliśmy również naszych nieocenionych członków wspierających firmy: Wezambud s.c. Żnin, Grupa A3F Sp. z o. o., FläktGroup Poland Oddz. Bydgoszcz oraz Guadronick sp. jawna Jan Misun, Ewaryst Piechota Bydgoszcz, którym mogliśmy przy tej okazji podziękować za dotychczasową współpracę i wsparcie Oddziału.

Warsztaty były też okazją do wyróżnienia osób, które z dużym zaangażowaniem pracowały na rozwój Stowarzyszenia przez ostatnie lata. Złote i srebrne odznaki honorowe SITP Prezydium Zarządu Głównego przyznało aż 21 osobom. Doceniono również pracę Sekretarza Ewy Piotrowskiej oraz Skarbnika Artura Kiestrzyna, którym za bardzo duży wkład pracy i zaangażowanie podziękował Prezes Oddziału.

Warsztaty były też okazją do podziękowania koledze Rafałowi Maraszowi, który przez wiele lat piastował funkcję Prezesa.

Podczas warsztatów uczestnicy otrzymali kalendarze SITP na 2022 rok, które jak co roku zostały przygotowane dla naszego Stowarzyszenia przez naszą koleżankę Elę Czajkę i kolegę Roberta Pestkę z firmy Polon-Alfa S.A. Bydgoszcz, za co serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do galerii