aktualność

III warsztaty techniczne SITP - SARP

 • Opublikowano: 31 May 2022
 • By: SITP

W dniach 22 - 23 czerwca 2022 roku odbędą się już po raz trzeci warsztaty techniczne organizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP Oddział Toruń.

Do wzięcia udziału zapraszamy przede wszystkim architektów, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej, jak również wszystkie osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Warsztaty zostaną przeprowadzone w Hotelu Przystanek przy ul. Chłopickiego 4 w Toruniu.

Pomoc dla strażaków z Ukrainy!

 • Opublikowano: 24 March 2022
 • By: SITP

Zarząd Oddziału SITP Małopolska, w związku z wieloletnią współpraca ze Strażą Pożarną z Ukrainy oraz w związku z sytuacją jaka ma miejsce obecnie na Ukrainie organizuje zbiórkę celową finansową na sprzęt specjalistyczny wg potrzeb kolegów strażaków z Ukrainy na prowadzenie działań ratowniczo gaśniczych, humanitarnych i innych związanych z wojną.

 

 

 

 

Wycieczka Szczecin - Templin - Rostock - Gorzów Wielkopolski

 • Opublikowano: 23 March 2022
 • By: SITP

W dniach 16 - 19 czerwca 2022 roku SITP Oddział Kujawsko-Pomorski organizuje wycieczkę autokarową Szczecin - Templin - Rostock - Gorzów Wielkopolski.  Koszt udziału członka Stowarzyszenia, który ma opłacone składki za poprzedni rok oraz min. do końca czerwca 2022 roku wynosi 900 zł, dla pozostałych osób 1200 zł,  przy grupie minimum 50 osobowej.

Cena wycieczki obejmuje:

Warsztaty techniczne SITP w Toruniu

 • Opublikowano: 2 March 2022
 • By: SITP

W dniu 1 marca 2022 roku w Toruniu odbyły się kolejne już warsztaty techniczne poświęcone zagadnieniom ochrony przeciwpożarowej. Merytoryczną stronę warsztatów przygotowali nasi koledzy ze Stowarzyszania: Roman Kukliński i Sławomir Sulkowski oraz przedstawiciele z firm: Grupa A3F Sp. z o. o. oraz PPU KOMPLEX - DOM Tadeusz Zmyślony.

Warsztaty były też okazją do wręczenia legitymacji nowym członkom Stowarzyszenia, a także wyróżnienia kolegi Jacka Podwolskiego srebrną odznaką honorową SITP za bardzo duże zaangażowanie w rozwój Oddziału.

Warsztaty techniczne SITP w Toruniu

 • Opublikowano: 17 December 2021
 • By: SITP

W dniu 16 grudnia 2021 r. w Toruniu odbyły się ostatnie w tym roku warsztaty techniczne poświęcone zagadnieniom ochrony przeciwpożarowej. Merytoryczną stronę warsztatów przygotowali nasi koledzy ze Stowarzyszania: Roman Kukliński, Leszek Boniecki, Piotr Daniel, Sławomir Sulkowski oraz przedstawiciele z firmy PROMAT TOP Sp. z o. o. Warszawa, Panowie Łukasz Mikulski, Przemysław Paprzycki i Karol Watoła, którzy również pomogli nam w ich organizacji.

Jubileusz 100-lecia działalności Inżynierów i Techników w Bydgoszczy

 • Opublikowano: 28 September 2021
 • By: SITP

Z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia stowarzyszeń technicznych w Bydgoszczy 24 września 2021 roku, w obiekcie Politechniki Bydgoskiej odbyły się uroczystości, podczas których osobom i jednostkom organizacyjnym w uznaniu zasług na rzecz BR FSNT NOT we wdrażaniu innowacyjnych technik, technologii i rozwiązań wpływających na rozwój gospodarczy Bydgoszczy i województwa wręczono „Honorowe Medale”.

II warsztaty techniczne SITP - SARP

 • Opublikowano: 17 August 2021
 • By: SITP

W dniach 8 - 9 września 2021 roku odbędą się II warsztaty techniczne organizowane wspólnie z SARP Oddział w Toruniu, skierowane m. in. do architektów, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, Państwowej Straży Pożarnej oraz innych osób zainteresowanych zagadnieniami ochrony przeciwpożarowej.

Miejsce: Hotel Przystanek, ul. Chłopickiego 4 w Toruniu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z programem ramowym warsztatów i kartą zgłoszenia, gdzie przedstawione są warunki uczestnictwa!

Walne Zebranie Członków Oddziału SITP

 • Opublikowano: 17 May 2021
 • By: SITP

Zgodnie z § 55 ust. 1 Statutu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa oraz Uchwałą Nr 136/21 Zarządu Głównego SITP z dnia 25.03.2021 r. w sprawie sposobu przeprowadzenia wyborów delegatów Oddziałów na IX Zebranie Delegatów Oddziałów w okresie obowiązywania stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego, Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Oddziału SITP zwołuje Walne Zebranie Członków Oddziału w dniu 20 maja 2021 r. o godz. 16:00 w pierwszym terminie.

Strony